Hakkımızda

Süs havuzları ve yüzme havuzları alanında 28 yılı aşkın süredir sektöründe kendini kabul ettiren önemli ölçüde de kalıcı izler bırakan Havuz Teknik genç ve dinamik kadrosuyla birlikte alanında uzmanlaşan kaliteyi ve güveni ilke edinerek sorumluluk anlayışını benimseyen bir kuruluş olmanın gururunu yaşıyor ve bu bilinçle aynı gururu yaşamaya devam edecektir.

Havuz alanında birçok ürün imalatı,ihracat ve ithalatı gerçekleştiren Havuz Teknik, ürünlerini daima kullanıcılarına ulaştırmanın gayreti içerisinde olmuştur. İhtiyaca uygun yüksek kaliteli havuz donanımları ve buna bağlı sistem ekipmanlarını dünya piyasasında takip ederek değerli iş ortaklarıyla paylaşmaktadır.

Gelişen teknoloji ile günümüzde ihtiyaçlar yerini sürekli bir yeniliğe bırakmakta ve bu yenilikler hız kesmeden devam etmektedir. Havuz Teknik, bu yenilikleri ürün yelpazesinde ekonomik ve üst segment profesyonel ürünler ile sürekli güncel tutmaktadır. Buna bağlı olarak siz değerli iş ortaklarımız için ürün sürekliliğini ilke edinen Havuz Teknik, ilk gün ki heyecanı ve gururu ile hedeflerini yerine getirmenin mutluluğunu yaşamayı vazgeçilmez bir alışkanlık haline getirmiştir.
     Saygılarımızla,

ZF Grup İnşaat Yapı San.Tic.Ltd:şti.

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı